Hydrafacial Cilt Bakımı

Güzel ve bakımlı görünmek, sağlıklı bir cilt yapısına kavuşmak , günümüzde gittikçe daha da çok önem kazanıyor. Yıpratıcı ve zorlu şehir hayatı, günlük yaşamımızda birçok toksik etken ile karşılaşmamıza neden oluyor. Beraberinde güneş hasarı da eklenince, cilt sağlığını kaybetmeye başlıyor, elastikiyetini yitiriyor ve erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkıyor. Bu belirtileri yok etmek için birçok bakım ve tedavi yöntemi mevcut. Bu yöntemleri bir kısmı çok etkili olsa da bir iyileşme süresi gerektiriyor veya belirli mevsimlerde uygulanabiliyor. Günümüzde ise insanların en çok ihtiyaç duydukları şey; her mevsim uygulanabilen, iyileşme süresi gerektirmeyen, yan etki riski düşük olan ve gerçekten etkin bir tedavi yöntemi.

HydraFacial tam da böyle bir ihtiyaçtan dolayı populer hale geldi. Dört yıl üst üste ABD'de en iyi güzellik ve cilt bakım cihazı seçildi. Beraberinde ünlü Hollywood yıldızları rutin bakımlarını HydraFacial ile yaptırmaya başladılar. Böylece sistem hızlı bir şekilde tüm dünyada tanınır hale geldi.

hydrafacial_cilt_bakımı_bursa


Hydrafacial Tedavisi Nasıl Yapılır?

Hydrafacial tedavisi özel bir uygulama başlığı ile yapılıyor. Bu başlığın en önemli 2 etkisi; cilt yüzeyini özel solusyonlar ile yıkaması ve negatif basınç ile aynı anda sıvıyı tekrar geri çekmesi. Böylece bir bakıma girdap etkisi yaratıyor. Dolayısıyla ilk aşamada cilt yüzeyi temizleniyor, ölü dokulardan arındırılıyor. Böylece kapalı ve tıkalı gözenekler açılmış oluyor. İkinci aşamada ise açılan gözeneklerden yine girdap etkisi ile antioksidan, peptid ve hyalüronik asid içeren özel solusyonlar veriliyor. Böylece cilt temizleme, soyma, yenileme ve antioksidan koruma aynı seansta gerçekleştirilmiş oluyor.


Hydrafacial Tedavisinin Özellikleri Nelerdir?

Hydrfacial ağrısız bir uygulama, iyileşme süresi de gerektirmiyor. Aynı zamanda işlem süresi de oldukça kısa. Tüm uygulama sadece 30 dakika sürmektedir ve sonuçları hemen görmek mümkün. İşlem bittiğinde ciltte bir ışıltı ve parlama göze çarpıyor. Erken dönem etkilerinin yanında, tekrarlayan uygulamalarda kalıcı sonuçlar da ortaya çıkıyor. Hydrafacial'ın en önemli özelliklerinden biri de tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilmesi. Yaz-kış ayrımı olmadan 4 mevsim de uygulanabilir. Çeşitli cilt problemlerini aynı anda tedavi edebiliyor.

Hydrafacial'ın En Çok Kullanıldığı Alanlar

Hydrafacial günümüzde klasik yüz bakımlarının yerini alsa da bazı cilt problemlerinde özellikle tavsiye edilen bir yöntem. Siyah nokta ve komedonların temizlenmesi, genişlemiş ve tıkanmış gözeneklerin açılması, göz kenarında yer alan ince çizgilerin ve kırışıklıkların tedavisi, cilt elastikiyetinin kazanılması ve yağlı ciltlerin tedavisinde HydraFacial etkin tedaviler gerçekleştiriyor.

Hydrafacial İçin Önerilen Seans Sayısı Nedir?

Hydrafacial çeşitli kombinasyonlarla uygulanabilir. En çok kullanılan uygulama şekli 7-10 gün aralıklarla gerçekleştirilen ve 4 seans yapılan uygulamalardır. Sonuçların devamı ve kalıcılığı için ayda 1 defa tekrar edilmesi gerekiyor. Böylece tüm yıla yayılan ve her mevsim uygulanabilen bir antiaging prosedürü gerçekleştirilmiş oluyor.

Hydrafacial Cilt Bakımı - Hydrafacial Video İzle

Hydrafacial - The Doctors Show
Kliniğimizde yapılan uygulamalarda Hydrafacial orjinal bakım ürünleri kullanılmaktadır.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Hydrafacial Fiyatları - Bursa Hydrafacial Cilt Bakımı Fiyatları

Hydrafacial uygulaması ile ilgili genel bilgi ve fiyat bilgisi almak için 0224 242 00 57'den görüşme randevusu alabilirsiniz. Op. Dr. Ali Tufan Soydan'a soru sormak için lütfen tıklayınız.

Hydrafacial ile cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde...DEVAMI Hydrafacial ile cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde...DEVAMI
Hydrafacial cilt bakımı yaptırmaya karar verdiyseniz öncelikle bildiğiniz tüm cilt bakımı uygulamalarını...DEVAMI Hydrafacial cilt bakımı yaptırmaya karar verdiyseniz öncelikle bildiğiniz tüm cilt bakımı uygulamalarını...DEVAMI
Amerika'da Times Square'de tanıdık bir yüz, Hydrafacial MD...DEVAMI Amerika'da Times Square'de tanıdık bir yüz, Hydrafacial MD...DEVAMI
Amerika'da Times Square'de tanıdık bir yüz, Hydrafacial MD...DEVAMI Amerika'da Times Square'de tanıdık bir yüz, Hydrafacial MD...DEVAMI
Bize Ulaşın

icon

Esentepe Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Neşe Sok. No:6 Kat:4 D:12 Nilüfer - BURSA

telefon +90 224 242 00 57
+90 533 593 18 03 Whatsapp

facebook_ali_tufan_soydan9 [email protected]

facebook_ali_tufan_soydan| facebook_ali_tufan_soydan4| facebook_ali_tufan_soydan5| facebook_ali_tufan_soydan6