Ameliyatsız Burun Estetiği Mikrorinoplasti

Mikrorinoplasti veya ameliyatsız burun estetiği tanımı son dönemlerde sıkça konuşulan ve hastalarımızın rağbet ettiği bir uygulama haline gelmiştir. Mikrorinoplasti işlemleri aslında birbirinden farklı birkaç uygulamayı bünyesinde barındırır ve hastalarımızın ihtiyacına göre yöntemler belirlenir.


Ameliyatsız Burun Estetiği Uygulamaları Nelerdir?

Botox ile Ameliyatsız Burun Estetiği

Konuşma ve mimik hareketleri ile burun ucunun aşağı veya yukarı hareketlenmesi olan kişiler botox uygulamasından fayda görürler. Burun ucunun hareketlerini sağlayan bu kas botox uygulamaları ile dondurulabilir ve istenmeyen hareketlerden kurtulmak mümkün hale gelir.

Dolgu ile Ameliyatsız Burun Estetiği

Burun sırtında veya ucunda düzensizlik ve çöküntüleri olan kişilerde yaptığımız işlem bu bölgenin dolgu maddeleri ile doldurulması işlemidir. Dolgu maddeleri enjeksiyonu bilindiği gibi kalıcılık süresi kısıtlı bir uygulamadır fakat birçok hastamız geçici bir süre de olsa bu işlemlerden fayda görmektedir.

İple Burun Estetiği:

İple burun estetiği işlemi ise lokal anestezi ile gerçekleştirilen bir işlemdir. Burun ucu kıkırdaklarının iple asılması sonucu burun ucu düşüklüğü olan hastalarımız bu şikayetlerinden kurtulabilirler.


Ameliyatsız Burun Estetiğinin Burun Estetiği Operasyonuna Göre Avantatajı Nedir?

Görüldüğü gibi mikrorinoplasti veya ameliyatsız burun estetiği kavramı aslında kalıcılık süresi fazla olmayan yöntemlerdir. Birçok hastamızın bu yöntemleri de tercih ediyor olmasının asıl nedeni rinoplasti operasyonlarının iyileşme süresini yaşamak istememeleridir. Modern hayatın ve iş hayatının yoğunluğunda operasyona zaman ayırmayacak hastalarımıza bu tür işlemler geçici bir süre olsa da şikayetlerini gidermede yardımcı olmaktadır.

Dolgu ile Ameliyatsız Burun Estetiği Bursa Fiyat - Botox ile Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyat

Ameliyatsız burun estetiği her hastamız için uygulanabilen bir tedavi değildir. Bu nedenle öncelikle muayene olmanız gerekmektedir. Kliniğimizde ameliyatsız burun estetiği görüşmelerinden ücret almıyoruz.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatları - Bursa Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatları

Ameliyatsız burun estetiğinde fiyatlar yapılacak uygulamaya göre değişmektedir. Bu nedenle fiyat bilgisi ancak muayene sonrasında verilebilecektir. 0224 242 00 57'den görüşme randevusu alabilirsiniz. Op. Dr. Ali Tufan Soydan'a soru sormak için lütfen tıklayınız.

Bize Ulaşın

icon

Esentepe Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Neşe Sok. No:6 Kat:4 D:12 Nilüfer - BURSA

telefon +90 224 242 00 57
+90 533 593 18 03 Whatsapp

facebook_ali_tufan_soydan9 [email protected]

facebook_ali_tufan_soydan| facebook_ali_tufan_soydan4| facebook_ali_tufan_soydan5| facebook_ali_tufan_soydan6